• ۰۲۱ ۸۸۴۴۴۴۹۵

اجاره خودرو در کیش

جزیره کیش، مروارید ایران محسوب می شود. می توانید با خودروهای اجاره ای از زیبایی های کیش بیشتر لذت ببرید. رانندگی در خیابان های بهترین شهر ایران به طور یقین لذت بخش بوده و می توانید این لذت را با رانندگی ماشین های اروپایی ترکیب کنید.

تفریحات و رانندگی با خودروهای لوکس

جت اسکی، غواصی، موج سواری، پاراسلینگ و رانندگی با خودروهای لوکس اروپایی می تواند لذت سفر این شهر اروپایی ایران را دو صد چندان کند که امروزه هر ایرانی دوست دارد آن را تجربه کند. با خودروی اجاره ای خود به هر نقطه ای در جزیره بروید.

قیمت برابر اجاره خودرو در کیش و سایر شهرها

قیمت کرایه خودروهای لوکس در این شهر مانند تهران و سایر شهرهای ایران است. در جزیره کیش می توانید خودروهای کروکی را اجاره کنید که از هر نظر بی نظیر هستند و هوای بی دود را در یک خودروی کروک تنفس کنید.

کیش جزیره ای کوچک در دل خلیج فارس است که شلوغی و هوای آلوده شهرهای داخل ایران چندان راه نیافته و می توانید در هر موقعی از سال به مروارید ایران سفر کرده و از آرامش بی نهایت آن لذت ببرید.

مدارک اجاره خودرو در کیش

شرایط اجاره خودرو آسان است و می توانید با چک تضمینی یا مبلغی، خودروی مورد علاقه خود را کرایه کنید. گواهینامه، مدارک شناسایی، چکی به مبلغ قیمت خرید خودرو، پرداخت مبلغی که در قرارداد مشخص شده به عنوان ودیعه در صورت نبود چک تضمینی، می توانید خودروی مورد علاقه خود را اجاره کنید.

تحویل خودرو در کیش

خودروی مورد علاقه خود را از نماینده رنت خودرو کرایه کرده و در موعد مقرر به شرکت بعد از تمام شدن مراسم تحویل دهید. با خودروی مورد علاقه خود می توانید به تعداد روزهایی که مشخص کرده اید، از آن استفاده کنید. خودروی مورد علاقه خود را آنلاین انتخاب کرده و مبلغ بیعانه آن را پرداخت کنید و با این  دو کار دو گام به رنت خودرو درکیش نزدیک شوید.

شرایط رنت خودرو در کیش

بخاطر ویژگی گردشگری جزیره کیش، مردم دوست دارند که خودروی خود را بی راننده اجاره کنند. لازم است که قبل از سفر خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید تا در زمانی که در کیش بسر می برید بتوانید از آن استفاده کنید.

قیمت در شرکت رنت خودرو بسیار ارزان بوده و می توانید با هزینه اندکی می توانید از خودروی کرایه ای خود در طول اقامت استفاده کنید. می توانید هر نوع خودرویی را از سدان، کروکی و شاسی بلند را کرایه کنید.

مدت زمان کرایه خودرو، 24 ساعت مشخص شده و از آن جایی که مدت زمان اجاره تنها یک روز است بنابراین مشخص است که می توانید برای سفرهای درون شهری از آن استفاده کنید.

اجاره ماشین خارجی لوکس با قیمت ارزان در کیش

مبلغ اجاره هر کدام از ماشین ها متفاوت است و می توانید بنا به شرایط خود هر ماشینی را که مدنظر شما است را با مبلغ پایینی اجاره کنید.

در رنت خودرو طیف گسترده ای از خودروها وجود دارد که می توانید خودروی دلخواه خود را اجاره کنید. هزینه اجاره خودروهای خارجی مانند ایرانی بوده و می توانید با پرداخت هزینه اندکی می توانید خیابان های این شهر رویایی با خودروهای خارجی گردش کنید.

می توانید با این هزینه، خودروهای خارجی را اجاره کرده و بنابراین لزومی ندارد که با این قیمت خودروهایی که روزانه سوار می شوید را اجاره کنید.

شرایط فنی خودروهای اجاره ای در کیش

شرایط فنی همه خودروهای اجاره ای در کیش عالی است. هیچ کدام از خودروها نقص فنی نداشه و بنابراین می توانید خودروهای مورد نظر خود را در مدت زمان اجاره بدون نگرانی برانید و به دنبال مکانیک فنی ماشین نباشید.

موتور خودروهای خارجی از هر جهت نسبت به هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم است و بنابراین می توانید تحت هر شرایط آب و هوایی از خودروهای لوکس استفاده کنید.

تخفیف اجاره خودرو در کیش

در صورتی که مدت زمان اجاره شما بیش از یک روز باشد می توانید براساس قراردادی از تخفیف استفاده کنید. رقم تخفیف می تواند مطابق قرارداد شما بالا یا پایین شود. در این مورد بهتر است که با رنت خودرو کلیه هماهنگی ها را انجام دهید. ممکن است در برخی شرایط زمانی، تخفیفی وجود نداشته باشد.  

تنوع ماشین های رنت خودرو در کیش

از آن جایی که خودروهای این شرکت خیلی زیاد است به همین دلیل می توانید هر نوع خودرویی که بخواهید را اجاره کنید. می توانید خودروهای سدان، کروکی، شاسی بلند را اجاره کنید. این تنوع از هر جهت به نفع مشتریان خوش سلیقه و رنت خودرو بوده و ما نیز دوست داریم که رضایت مشتریان را از جهت قیمت پایین و تنوع ماشین های لوکس فراهم کنیم و بازخوردی که از شما دریافت می کنیم گویای میزان موفقیت محسوب می شود.

اجاره آنلاین خودرو در کیش

می توانید برای اجاره آنلاین خودرو در کیش به سایت رنت خودرو مراجعه کرده و ماشین مورد علاقه خود را اجاره کنید. با نگاهی به گالری خودروها می توانید هر کدام را که نسبت به آن تمایل داشتید رزرو کنید.

قیمت رقابتی اجاره خودرو در کیش

از آن جایی که شرکت های رنت خودرو مختلفی در کیش، فعالیت می کنند، بنابراین رنت خودرو با قیمت رقابتی در این عرصه رقابت می کند. قیمت ها به نحوی تنظیم شده که می توانید خودروی مورد علاقه خود را با قیمت مناسبی اجاره کنید.