اجاره خودرو 206 در تهران و کرج را می توانید به قیمت مناسب از شرکت رنت خودرو به انجام برسانید. شما می توانید با توجه به شرایط خود، اجاره خودرو 206 در تهران و کرج مطالعه کرده و در نهایت بهترین را انتخاب کنید.

مراحل اجاره خودرو 206 در تهران و کرج

پس از انتخاب خودرو، وارد صفحه مشخصات شده و قیمت و تصاویر خودرو را ملاحظه کنید. می توانید حتی به صورت تلفنی، مراحل و مبلغ اجاره خودرو 206 در تهران کرج را از شرکت رنت خودرو جویا شوید. هموطنان تهرانی نیز می توانند بعد از ملاحظه شرایط اجاره 206 کرج و قیمت می توانید اسم و مشخصات خود را در وب سایت ثبت نمایید. بعد از ثبت نام لازم است که یکی از شرایط با راننده یا بدون راننده را انتخاب کرده و مبلغ را پرداخت کنید. بعد از تایید ثبت نام، شرکت رنت خودرو با شما تماس خواهد گرفت.

پژو 206
پژو 206

مبلغ اجاره خودرو 206

مبلغ اجاره خودرو متناسب با شرایط انتخابی شما خواهد بود. شما می توانید شرایط دلخواه خود را انتخاب کرده  و بعد از پرداخت مبلغ، خودرو را رزرو کرده و بقیه کارها را حضوری انجام دهید.

در صورت خسارت خودرو، از ودیعه مبلغ کم خواهد شد و این نکته در قرارداد ذکر شده و به همین دلیل لازم است که در حفظ و نگهداری از خودرو کاملا دقت کنید تا بابت سهل انگاری خود و اطرافیان، پرداخت خسارت را متحمل نشوید.

اجاره خودرو 206 کرج با شرایط مقرون به صرفه
اجاره خودرو 206 کرج با شرایط مقرون به صرفه

مدارک اجاره خودرو 206

تلاش شرکت رنت خودرو بر این است که شما با راحت ترین شرایط بتوانید خودرو 206 را در کرج اجاره کنید.

  • چک یا سفته معادل مبلغ قیمت خودرو
  • وجه نقد، ارز، سکه یا طلا به عنوان ودیعه
  • کپی سند یا اجاره نامه بنام اجاره کننده خودرو

قرارداد اجاره خودرو 206

هنگام عقد قرارداد، یک نسخه از آن نیز به اجاره کننده خودرو تحویل داده می شود که کلیه شرایط اجاره خودرو مندرج شده و قرارداد تا زمان مشخص شده اعتبار خواهد داشت.

حداقل مدت اجاره خودرو 206

حداقل مدت اجاره خودرو، سه (3) روز بوده و مدت زمان سایر خودروها، نیز متناسب با شرایط انتخابی شما خواهد بود که در بخش اجاره خودرو به آن اشاره شده است.

تخفیف و Offer ویژه اجاره خودرو

شرکت رنت خودرو متناسب با موقعیت های مختلف، تخفیف و Offer ویژه اجاره خودرو را در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود مشخص کرده که می توانید از آن ها استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش اجاره خودرو مراجعه نمایید.