بی ام دبلیو (BMW) یا همان Bayerische Motoren Werke یکی از بهترین خودروسازهای جهان به شمار می رود که محصولات آن در کشورهای مختلف دنیا به فروش می رسند.

این کمپانی بزرگ حالا بیش از یک قرن سابقه فعالیت دارد.

بی ام دبلیو در طول تاریخ پرفراز و نشیب خود محصولات متعددی را روانه بازارهای جهانی کرده است که اکثر آنها در زمان فروش خود جز بهترین محصولات بازار جهانی بوده اند.

در ادامه پنج خودرو برتر تاریخ بی ام دبلیو معرفی خواهند شد:

  • بی ام و E9 : این خودرو از سال 1968 در زمره تولید بی ام دبلیو قرار گرفت و در زمان خود یک کوپه لوکس پرفروش بود. تولید این خودرو به مدت 10 سال ادامه داشت و در آن زمان جز خودروهای مسابقه ای با کیفیت به شمار می رفت.
  • بی ام و E39M5: این خودرو به عنوان پدر ام 5 های امروزی بی ام دبلیو به شمار می رود. که تولید آن از سال 1999 در مجموعه بی ام و آغاز شد.
  • بی ام و Z3 M Coupe: این کوپه شیک در سال 1998 تولید شد و تا سال 2002 تولید آن ادامه داشت. به عقیده بسیاری از کارشناسان این خودرو بهتر از Z3 و Z4 بوده است.
  • بی ام و M3: این خودرو یکی از محصولات فوق العاده بی ام و به شمار می رود که در تولید و طراحی آن دقت خاصی صورت گرفته و با آن می شد در پیست و یا محیط های شهری لذت یک سری فوق العاده را تجربه کرد.
  • بی ام و 507: این خودرو را می توان به جرات بهترین خودروی تاریخ بی ام دبلیو دانست. تولید این خودرو در سال 1956 آغاز شد و تنها سه سال تولید آن ادامه داشت. دلیل توقف تولید این خودرو هزینه های بالای خط تولید بود.
بی ام دبلیو
بی ام دبلیو

بی ام دبلیو در حال حاضر به عنوان یکی از لوکس ساز ترین خودروسازهای جهان به شمار می رود.

متاسفانه تنها تعداد محدودی از محصولات آن به بازار ایران ورود کرده اند و همین تعداد نیز قیمت بالایی داشته و فقط گروه های خاصی امکان خرید آنها را دارند.

در نتیجه ما در مجموعه تخصصی رنت خودرو امکان اجاره خودروهای بی ام دبلیو را فراهم کرده ایم. شما از سراسر کشور می توانید برای اطلاع از شرایط اجاره ماشین بی ام و با همکاران ما در تماس باشید.